O nas

Wnosimy w świat biznesu przejrzystość, zaufanie i efektywność

Strona używa COOKIES Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
X

Transparent Data Sp. z o.o. powstała w 2013 roku z inicjatywy obecnego CEO, Arkadiusza Hajduka, który w trakcie pracy w funduszu inwestycyjnym, zmęczył się czekaniem na pojawienie się na polskim rynku firmy technologicznej w pełni realizującej globalne standardy Open Data. Najpierw jako start up z nieustannie udoskonalanym produktem w postaci innowacyjnej internetowej platformy informacji gospodarczej Prześwietl.pl, później jako rozwijająca swój portfel dedykowanych usług dynamicznie rozwijająca się stabilna firma technologiczna, Transparent Data stała się synonimem aktualnych, wiarygodnych i kompletnych danych o każdym przedsiębiorstwie i każdym przedsiębiorcy. Potwierdzeniem traktowania bezpieczeństwa informacji i jakości usług jako priorytety, są posiadane przez firmę międzynarodowe certyfikaty ISO/IEC 27001:2014 (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji) oraz ISO 9001:2009 (System Zarządzania Jakością). Dzięki nowoczesnemu myśleniu i szybkim procesom, Transparent Data postrzegana jest obecnie jako ekspert w dziedzinie projektowania i wdrażania efektywnych narzędzi wspierających analizę informacji.

Wybrane nagrody i wyróżnienia

3 miejsce w Digital Banking Contest na bankowy produkt przyszłości (2015)

2 miejsce w Startup Fest Agora (2014)

A. Hajduk, CEO Transparent Data, w rankingu 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie Magazynu Brief (2014)

Aktualności

2017-06-20

Kto i do czego wykorzystuje informację gospodarczą? Case studies

2017-06-06

Zmiany we władzach spółek skarbu państwa od 2001 r. Który premier najmocniej kręcił karuzelą kadrową?

2017-05-17

Can API be your spirit animal?

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Dotacje na innowacje Inwestujemy w Waszą Przyszłość