Kariera w Transparent Data

Pasjonujesz się nowymi technologiami? Cechują Cię samodzielność i kreatywność, a w swojej karierze stawiasz na rozwój?

Strona używa COOKIES Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszej strony. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
X

Dołącz do zespołu Transparent Data Wyślij swoje cv w formacie pdf na kariera@transparentdata.pl Aktualnie poszukujemy:

Administrator IT
PHP Developer
Online Marketing Specialist
Senior Key Account Manager (Enterprise)
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Transparent Data sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Wielkiej 20, w Poznaniu (kod pocztowy: 61-774), Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale koniecznie do przeprowadzenia procesów rekrutacji.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Dotacje na innowacje Inwestujemy w Waszą Przyszłość