Case study 1

Firma monitorująca bezpieczeństwo obrotów gospodarczych

Problem biznesowy: brak odpowiednich narzędzi business intelligence dla Działu Analiz, które przyspieszyłyby czas określania relacji ludzie-firmy i były tańsze niż usługi detektywistyczne Rozwiązanie: mając na uwadze szczególne wymagania Klienta do sposobu wizualizacji informacji gospodarczych, od A do Z przygotowaliśmy i wdrożyliśmy platformę informacji gospodarczej, która pokazuje relacje osobowo-kapitałowe na czytelnych, elastycznych grafikach, pozwalających na wygodne przełączanie się między raportami handlowymi powiązanych firm za jednym kliknięciem. W ten sposób określenie rzeczywistych udziałowców, pozyskanie ich danych adresowych i weryfikacja kontrahentów zajmuje sekundy.

Case study 2

Internetowy portal informacyjny o tematyce biznesowej

Problem biznesowy: wyróżnić się na tle konkurencji i ulepszyć własny produkt Rozwiązanie: w ramach modelu współpracy white label stworzyliśmy dedykowaną platformę informacji gospodarczej, z której mogą korzystać czytelnicy portalu, pobierając interesujące ich raporty handlowe. Co więcej, pod każdym artykułem o jakiejkolwiek firmie lub przedsiębiorcy, pojawia się krótka stopka z podstawowymi danymi rejestrowymi spółki i nazwiskami członków zarządu, co czyni całość portalu bardziej atrakcyjną dla użytkownika.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Dotacje na innowacje Inwestujemy w Waszą Przyszłość