Blog

Dostawca informacji gospodarczej Transparent Data na Mapie Polskiego Lendtech 2022

Z przyjemnością informujemy, że nasz data software house Transparent Data został wyróżniony na Mapie Polskiego Lendtech 2022 w kategorii wymiana danych. Ta unikalna mapa firm z sektora lendtech została po raz kolejny z rzędu stworzona przez Fundację Lendtech, która prężnie działa we współpracy z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych.

Transparent Data jako firma technologiczna dostarczające informacje gospodarcze oferuje gotowe produkty RegTech oraz technologiczne rozwiązania wspierające działalność instytucji udzielających pożyczek on-line. Wśród naszych usług można znaleźć m.in. API z informacją gospodarczą wprost z polskich rejestrów handlowych, takich jak KRS, CEIDG czy baza GUS REGON, czyli ze źródeł pozwalających na szybką i rzetelną weryfikację potencjalnych pożyczkobiorców.

transparent_data_firma_technologiczna_dla_branzy_pozyczkowej_mapa_polskiego_lendtech_2022.jpg

Źródło: https://www.lendtech.pl/wiadomosci/digital-lending/polska-mapa-lendtech-2022-zobacz-unikatowe-zestawienie

Polska Mapa Lendtech 2022 to zestawienie firm, które identyfikują się jako lendtechy lub działają na rynku consumer finance - świadczą usługi prawne lub płatnicze, dostarczają rozwiązania technologiczne dla instytucji pożyczkowych oraz wspierają pożyczkodawców w obszarach IT i marketingowych. Na mapie znajduje się ponad 120 podmiotów, a wśród nich można znaleźć również inne marki Kaczmarski Group: Kaczmarski Inkasso, Narodowy Fundusz Gwarancyjny S.A., Easy Check Sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów BIG SA, WinGO.pl, Fakturatka oraz ChronPESEL.pl.

Mapę oficjalnie zaprezentowano w trakcie jednej z najważniejszych konferencji dla sektora ledtech i fintech w Polsce, czyli III Kongresu Lendtech 21 września 2022 roku. Konferencja kierowana jest nie tylko do innowacyjnych firm pożyczkowych, ale też do podmiotów, które dzięki swoim usługom i rozwiązaniom technologicznym tworzą ekosystem sektora lending.