Data Software House

Transparent Data

Transparent Data to data software house, czyli unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi. Powiedzieć o nas dostawca informacji gospodarczej z Polski czy firma RegTech, to po prostu za mało. Nie tylko oferujemy dane na potrzeby oceny ryzyka KYC KYB compliance i AML, ale też zapewniamy szereg dodatkowych usług software, które wnoszą realność wartość w automatyzację procesów biznesowych. Budowa API i platform web i desktop, efektywniejsze parsowanie danych czy higiena baz - jeżeli potrzebujesz konsultacji swojego projektu, jesteśmy do usług.

Misja data software house

Wnosimy w świat biznesu przejrzystość, zaufanie i efektywność

Firma technologiczna Transparent Data powstała w 2013 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorstw na dostęp do aktualnych, wiarygodnych i kompletnych danych o każdym przedsiębiorstwie i każdym przedsiębiorcy.

Pierwsze kroki jako dostawca informacji gospodarczej z Polski stawialiśmy z platformą danych typu wywiad gospodarczy online, Prześwietl.pl, która wyróżniona została m.in. 3 miejscem na bankowy produkt przyszłości podczas Digital Banking Contest. W miarę upływu lat, dołączaliśmy do naszych źródeł danych kolejne rejestry handlowe, rozszerzając ofertę na API i narzędzia wspierające weryfikację kontrahenta. Dziś jesteśmy w czołówce firm RegTech w kraju. Nasi Klienci doceniają zarówno pudełkowe rozwiązania, które oferujemy, jak i eksperckie usługi data software house, które pozwalają rozwiązywać codzienne problemy biznesowe związane z dostępem do danych i ich przetwarzaniem.

Dostawca informacji gospodarczej o wysokiej wiarygodności

Transparent Data jest częścią Kaczmarski Group

Nasz data software house wchodzi w skład grupy spółek Kaczmarski Group, których cechą wspólną jest świadczenie usług wspierających minimalizację ryzyka biznesowego i kredytowego. Wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa wypracowane przez ponad 30 lat działania Kaczmarski Group, tysiące specjalistów wymieniających się swoim know-how, ogromne zrozumienie biznesu - oto niepodważalna siła Grupy.

Poza Transparent Data, częścią Kaczmarski Group są także m.in. największe krajowe biuro informacji gospodarczej KRD BIG S.A., Easycheck, ChronPESEL.pl, Kaczmarski Inkasso, Fakturatka.pl.

Eksperctwo data software house

Pomysłowość, technologia, doświadczenie z informacją gospodarczą

Nasz Data Software House tworzy rozwiązania RegTech dla największych instytucji finansowych oraz działów zakupów, AML i kontrolingu liderów rynku. Mało która technologia nas ogranicza. Nasze eksperckie umiejętności technologiczne i głębokie zrozumienie danych, pozwalają Transparent Data na:

  • Agregowanie danych nawet z trudno dostępnych, limitowanych źródeł
  • Wyciąganie danych z archaicznych systemów (m.in. legacy systems)
  • Przebudowę monolitycznych systemów na szybkie i lekkie mikroserwisy
  • Tworzenie aplikacji od podstaw, od pomysłu do projektu

ISO/IEC 27001

Stosujemy najwyższe normy bezpieczeństwa ISO/IEC 27001

Potwierdzeniem traktowania bezpieczeństwa informacji i jakości usług jako priorytety, są posiadane przez nasz Data Software House międzynarodowe certyfikaty PN – EN ISO/IEC 27001:2017-06 (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji) oraz PN-EN ISO 9001:2015 (System Zarządzania Jakością).

ISO 27001 / ISO 9001

Partnerstwo

Sprawdź, co u nas słychać

Aktualności Transparent Data software house