Monitoring firm w Data Integrator

Monitoruj zmiany w CEIDG, KRS

Twoja działalność biznesowa wymaga tego, aby monitorować zmiany w CEIDG i KRS dotyczące Twoich klientów B2B? Wszystkie te funkcje znajdziesz w module Monitoring firm w profesjonalnym narzędziu do oceny ryzyka Data Integrator. Moduł pozwala automatycznie weryfikować czy nie nastąpiła np. zmiana adresu firmy lub składu zarządu.

Uruchom automatyczny monitoring firm w Data Integrator i śledź zmiany w CEIDG, KRS,

Standardowy monitoring firm przez pracownika działu ryzyka, w tym monitoring wszelkich istotnych zmian rejestrowych w Krajowym Rejestrze Sądowym, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wiąże się z przymusem poświęcania cyklicznie dużej ilości czasu na manualne sprawdzanie tych rejestrów. Zwiększa to ryzyko przegapienia ważnych informacji. W przypadku średnich i dużych przedsiębiorstw, które muszą monitorować w ten sposób nawet tysiące kontrahentów, jest to zadanie angażujące wielu pracowników.

Poszukujące sposobu na oszczędność czasu i zasobów ludzkich oraz lepsze zarządzanie ryzykiem w firmie nowoczesne działy compliance KYC KYB stawiają na automatyzację. Takie korzyści zapewnia dostęp do modułu Monitoring firm.

Monitoring firm w KRS, CEIDG - szczegóły usługi i rodzaje śledzenia zmian rejestrowych

Działanie narzędzia Data Integrator jest bardzo intuicyjne - po zalogowaniu wystarczy wybrać rodzaj danego monitoringu (tj., które zmiany w CEIDG, KRS chcesz na bieżąco śledzić), a następnie dodać numer NIP lub załadować plik z tysiącami numerów rejestrowych firm. Gdy tylko nastąpi zmiana adresu firmy, zmiana w strukturze właścicielskiej czy jakakolwiek inna aktualizacja danych rejestrowych kontrahenta w oryginalnym źródle, odpowiednie powiadomienie o zmianie otrzymasz wprost na wyznaczonego przez siebie adres e-mail.

Uruchomiony przez Ciebie w Data Integrator automatyczny monitoring firm może obejmować:

  • Monitoring statusu firmy (w KRS i CEIDG)
  • Monitoring osób w zarządzie (w KRS)
  • Monitoring kapitału zakładowego (w KRS)
  • Monitoring adresu firmy (w KRS i CEIDG)

Moduł Monitoring firm w Data Integrator pomaga szybko i łatwo dotrzeć do tego typu danych o polskich firmach. W narzędziu można włączyć monitoring dowolnych spółek, które są zarejestrowane w KRS (spółka komandytowa, spółka akcyjna, spółka partnerska i inne), a także monitorować jednoosobowe działalności gospodarcze pod kątem zmiany w CEIDG.

Automatycznie śledzenie zmiany w CEIDG, KRS jako wsparcie dla działów ryzyka

Zakładanie monitoringów w Data Integrator niweluje raz na zawsze konieczność manualnej, żmudnej i często mało efektywnej bieżącej weryfikacji firm. Jest to szybka i łatwa automatyzacja procesów biznesowych i zadań osób odpowiedzialnych w firmach za ocenę ryzyka i czuwanie nad bezpieczeństwem portfela obecnych kontrahentów. Włączając monitoring firm w KRS i CEIDG - codzienna weryfikacja kontrahentów odbywać się będzie automatycznie, a pracownik wkroczy dopiero, gdy otrzyma alert o niepokojącej, zagrażającej interesom Twojej organizacji zmianie.

Poza oczywistą korzyścią jaką jest oszczędność czasu pracowników, automatyczny monitoring firm poprzez Data Integrator przynosi również i inne korzyści. Ryzyko biznesowe jest dzięki niemu niższe - prawdopodobieństwo nie dostrzeżenia zmiany w CEIDG czy KRS znacząco maleje. Nasza technologia i algorytmy są bowiem bardzo dokładne.

Wypróbuj moduł Monitoring firm w Data Integrator

Usprawnij zarządzanie ryzykiem biznesowym w swoim przedsiębiorstwie dzięki automatyzacji, ktorą zapewnia platforma danych Data Integrator. Zmiany w KRS czy zmiany w CEIDG Twoich kontrahentów zostaną w mig odnotowane, podobnie zmiana adresu firmy czy wielkość kapitału zakładowego. Wypróbuj nasze rozwiązanie i dołącz do grona zadowolonych klientów.